BLOG

Bartender Nedir? Ne İşe Yarar?

Bartender Barkod Yazıcı Programı.

Bartender; bir barkod dizayn programıdır. Birçok termal barkod yazıcı ve renkli barkod yazıcılarla uyumlu olarak çalışan bartender programının Türkiye resmi partneri BarkodCarsi.com ‘dan online olarak satın alabilmektesiniz.

Bartender Ne İşe Yarar?

Etiketlerinizdeki barkod, karekod, görsel ve text içeriklerini oluşturmanıza yarayan, kullanımı kolay ve hızlı, son derece basit bir barkod programıdır. Professional, Automation ve Enterprise versyonlarında veritabanından otomatik olarak bilgileri çekerek, etiketlerinizi otomatik olarak sıralı bir şekilde yazdırabilmektesiniz. Bunun yanı sıra, barkod ve karekodlarını saniyeler içerisinde kolayca hazırlayabilirsiniz.

Bartender Starter, Professional, Automation ve Enterprise paketlerinin içerikleri hakkında daha fazla bilgi için; bartender ‘ın sitesini ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirisiniz. Hali hazırda tüm bartender versyonları 2023 Kasım ayı itibariyle sitemizde satışa sunulmuştur. Aşağıda ilgili bartender paketlerini inceleyebilir, online olarak satın alabilirsiniz.

Bartender Barkod Yazıcı Programı.
Bartender Nedir? Ne İşe Yarar? 7