BLOG

Inkanto AWR1 – Wax Ribon

Inkanto Awr1 Wax Ribon Fiyatları (By Armor)

Fransız Armor firmasının Inkanto markası altında yer alan AWR1 wax ribon ölçülerinin tamamı BarkodCarsi.com ‘da online satıştadır. Sitemizden satın alacağınız herhangi bir wax ribon Inkanto marka AWR1 ribonlardır. Peki bu marka ve model ribon kaliteli mi?

Rekabetçi fiyatı ile Armor inkanto awr1 ribonlar, 74 metrelik sarımlı ribonları 25 ‘li kutular, 300 metre sarımlı ribonları ise 10 ‘lu kutular halinde satılmaktadır. Her kutuda 1 adet termal barkod yazıcılarınız için baskı kafasını temizleme mendili de sunan firma; her 2.000-3.000 metrede bir termal yazıcınızın baskı ömrünü uzatmak için baskı kafasını temizlemenizi önermektedir. Baskı kafası temizleme işlemi sırasında özel izopropilen alkollü mendil veya türevlerini kullanmanız gerekmektedir.

Satın alacağınız her kutuda 1 adet boş masuranın da yer aldığı inkanto ribonlarda, kutu içerisindeki ribonları kullanırken, bunları barkod yazıcınızda atık ribonu sardıracağınız bir masuraya ihtiyacınız olur. Bu masura kutu içerisinde ücretsiz olarak bir adet sunulmaktadır. Ribonunuz bittiğinde, biten ribonda içerisinde çıkacak olan masuraları ise ardışık kullarak kesintisiz ve konforlu baskılar yapmanıza olanak sağlar.

Armor Inkanto Awr1 Wax Ribon için Saklama Koşulları

Ribonları aşağıdaki saklama koşullarına uygun olarak, kapalı kutusu ve jelatin poşeti içerisinde 12 ay boyunca gönül rahatlığı ile stoklayabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar, ışıktan, ısıdan ve nemden uzak tutmaktır.

  • Işıktan uzak tutun
  • Sıcaklık 5-35°C (40-95°F)
  • Nem 20-80 %

Inkanto (Armor) AWR1 Ribon Sertifikaları

  • Halogens IEC 61249-2-21:2003
  • EU Gıda temas 1935/2004/EC
  • US Gıda temas FDA 
  • California Proposition 65
  • REACH / SVHC 1907/2006/EC
  • RoHS/Ağır metaller 2011/65/EU

Ribon satan firmalar arasında en büyük hatalardan biri, müşterinin kullanmakta olduğu cihaz, etiket cinsi ve etiket ölçülerini sormadan, standart ribonlar sunmaktır. Kullanmakta olduğunuz etiket cinsi eğer wax ribon için ideal ise; barkod çarşı ekibi olarak amacımız, sizlere en doğru baskı ve en uygun baskı maliyeti için etiketiniz ile uyumlu ribon sunmaktır. Satışını yapmış olduğunuz ribonlarımız istanbul merkez binamızdan kargolanmaktadır.