Sorular

Sorular Cevaplar


Hayır. 4-5 farklı kalitede üretilmektedir. Fakat BarkodCarsi.com 'dan satın alacağınız Wax ribonlar tek tip ve A+ kalitedir. Tüm barkod yazıcılarla %100 uyumludur.
Eko termal etiketler ribon sarf malzemesine ihtiyaç duymayan etiketlerdir. Üzerindeki termal sayesinde tüm barkod yazıcılarda direkt termal seçeneği ile dilediğiniz baskıyı yapabilirsiniz. Üretimini yaptığımız bu etiketleri kapalı kolisi içerisinde ve uygun şartlarda 18 ay saklayabilirsiniz. Lamine termal etiketlere göre raf ömrü biraz daha kısa olan eco termal etiketler; lamine etiketlere nazaran %25-30 daha uygun fiyatlıdır.
Lamine termal etiketler ribon sarf malzemesi gereksinimi olmadan tüm barkod yazıcılarda baskı alabileceğiniz etiketlerdir. Lamine termal etiketlere, üzerindeki termal sayesinde direkt termal seçeneği ile istediğiniz baskıyı alabilirsiniz. Üretimini yapmış olduğumuz bu etiketleri kapalı kolisinde ve uygun şartlarda 24 ay saklayabilirsiniz.
Ribon ölçüleri, kullanmakta olduğunuz barkod yazıcı modeline ve etiket ölçülerine göre belirlenir. Barkod yazıcınızın ribon hazne genişliği kullanılacak ribonun metrajını, ribonun takılacağı yer masura çapını (iç çap) belirler. Kullanacağınız etiket genişliği de aynı şekilde ribonun genişliğini belirleyen bir unsurdur. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ribon genişliğinin etiket genişliğinden en az 5-10 mm daha geniş olmasıdır.
Wax ribonlar ile sadece kağıt bazlı etiketler üzerine baskı alabilirsiniz. Örn: Kuşe, Vellum, Karton, Floresan Vb..
Whatsapp Canlı Yardım