BLOG

Yapışkanlı Fotoğraf Kağıdı

Yapışkanlı Fotoğraf Kağıdı : Dufold

Mürekkepli yazıcılarda kullanılan bu yapışkanlı fotoğraf kağıtları, üst yüzeyi mürekkep tutan, baskı sonrasında dağılma veya akma yapmayan özel bir materyalden oluşur. Tonerli yazıcıların aksine mürekkepli yazıcılar yüksek baskı çözünürlükleri ve netlik sunarlar. Fakat doğru kağıtı kullanmak gerekir.

Doğru Fotoğraf Kağıdı ve Doğru Yazıcı

Mürekkepli (inkjet) baskı teknoşpjisine sahip yazıcıların birçoğunda baskı çözünürlükleri 1.200×1.200 dpi ‘ın üzerine çıkmış durumda. Tabiiki çok çok daha yüksek baskı çözünürlüğüne sahip yazıcılar da var. Bunlar genellikle fotoğraf yazıcı olarak adlandırılmaktadır. Ofislerde veya evlerde kullanılan yazıcıların birçoğu artık fotoğraf kalitesinde baskılar sunabilmekte fakat doğru kağıt kullanılmamakta.

Fotoğraf Kağıtı ve Yapışkanlı Fotoğraf Kağıdı

Fotoğraf yazıcısı olan herkes elbette bir vakit fotoğraf kağıtıdı kullanmıştır. Yüksek çözünürlükte süper detaylı fotoğraflar basabildiğiniz fotoğraf kağıtlarının artık yapışkanlı olanları mevcut. DUFOLD ‘un yapışkanlı fotoğraf kağıtları (etiketler), fotoğraf kağıdı kalitesinde süper detaylı fotoğraflar basabilmenize olanak tanımaktadır. A4 sayfa halinde temin edebildiğiniz bu Dufold yapışkanlı fotoğraf kağıtlarını Eylül 2023 itibariyle BarkodCarsi.com sitemizden satın alabilirsiniz. Online satışta ve şuanda %30 ‘un üzerinde indirim ile satışa sunulan bu ürünler, tüm ev işyerlerinin tercih ettiği sıradanın ötesinde bir materyal.

Yapışkanlı fotoğraf kağıdı, ilk olarak reklamcılık sektöründe, afiş ve billboard baskıları için kullanılmıştır. Ancak popülerliği arttıkça, ev kullanıcıları ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından da benimsenmiştir.

Dufold PP Parlak etiketlere alacağınız baskılar sonrası, etiketi herhangi bir yüzeye yapıştırdığınızda, istediğiniz zaman yüzeyden tek parça halinde (parçalanmadan) çıkartabilmektesiniz.