Mürekkepli inkjet barkod yazıcı modelleri ile yapışkanlı barkod etiketlerinizi artık kendiniz full renkli olarak basabilmektesiniz. Epson colorworks dijital barkod yazıcı modelleri, Primera ve Vipcolor renkli etiket yazıcı modellerini sizler için bu sayfada derledik. Yüzeyi mürekkep tutan yapışkanlı DUFOLD barkod etiketlerine fotoğraf kalitesinde baskılar alabileceğiniz bu inkjet barkod yazıcılarla, etiketlerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz adetlerde kendiniz basabileceksiniz.

Dijital Etiket Baskı Makinesi Farkları Nedir?

Öncelikle dijital etiket nedir, bunu yanıtlayalım. Dijital etiketler aslında yüzeyi mürekkep tutan etiketlerdir. Bu etiketlerin asıl adı DUFOLD inkjet etiketlerdir. Yeni nesil sıvı mürekkepli etiket yazıcılarda kullanılan bu etiketler, diğer termal, kuşe, vellum, opp, mat pp gibi etiketlerden daha farklı ve daha pahalıdır.

Dijital etiket baskı makinesi ile termal etiket baskı makinesi arasında en büyük fark; dijital etiket baskı makinaları full renkli ve 4-5 kat daha yüksek çözünürlüklü etiketler basarken, termal etiket yazıcılar ise düşük çözünürlüklü ve sadece siyah renk baskılar sunmaktadır. Etiketlerinizi renkli olarak kullanmaya karar verdiğinizde, etiketin renkli kısımlarını herhangi bir “etiket üretici firma” tarafından yapılması ve sonrasında sizin belirleyeceğiniz bilgiler ve barkodlarla termal etiket yazıcılarda tekrardan baskıya alınması gerekir. Bu durumda baskıyı oturtmak zor olacağı için, fireler yüksek olmakta ve istenilen kaliteli alınamamaktadır. Dijital etiket yazıcılarda ise; etiketlerinizi istediğiniz gibi binlerce farklı renk kombinasyonunda hazırlayabilir ve istediğiniz adetlerde kendi cihazınızda renkli olarak basabilirsiniz. Dilerseniz etiket üzerine satışını yaptığınız hizmet veya ürünün rekli görselini de yerleştirebilir, stoklama ve satış sırasında operasyonel hataları minimize edebilirsiniz.

Dijital Etiket Yazıcı Alanındaki Tecrübemiz

11 yılı aşkın süredir inkjet / dijital barkod yazıcı kategorisinde uzman kadrosu ile hizmet veren BarkodCarsi.com ‘dan, size en uygun digital etiket makinesi modelini uzman arkadaşlarımızın eşliğinde seçebilir, İstanbul merkez binamızda bu cihazları canlı olarak inceleyebilirsiniz.